Do prowadzenia bloga, dotyczącego wyceny nieruchomości oraz mienia zabużańskiego,  sprowokowały mnie niejasne i niespójne przepisy, swobodne i dowolne kształtowanie postępowań odszkodowawczych i rekompensacyjnych przez organy administracji państwowej i samorządowej oraz brak informacji i wiedzy rzeczoznawców majątkowych zajmujących się wyceną.

Chciałabym aby informacje i moje refleksje tu zamieszczane miały na celu przybliżenie  zagadnień dotyczących wyceny nieruchomości, głównie zaś wyceny mienia zabużańskiego. Myślę, że uda mi się również, namówić i zachęcić Was do dyskusji na temat  problemów, z którymi się spotykam, które nas szczególnie interesują i które mogą sprawiać kłopoty w naszej pracy.

Biorąc pod uwagę obowiązki zawodowe i rodzinne nie wróżę sobie częstej aktualizacji wpisów na blogu ale, … może się mylę. Na Blogu będę umieszczała również informacje i linki do ciekawych stron, artykułów i wydarzeń dotyczących zagadnień związanych z rynkiem nieruchomości.

Trchę żartobliwie i z dystansem o mnie. Mam kilka zalet:

  • jestem zabawna ? gdzie przyjdę tam się ze mnie śmieją
  • jestem wulkanem energii ? i często najbliższe otoczenie tego nie wytrzymuje
  • nie jestem apodyktyczna – tylko wszystko musi być tak jak ja chcę
  • nie jestem zarozumiała ? tylko po prostu wszystko wiem najlepiej
  • nie jestem przemądrzała ? ale najmądrzejsza ze wszystkich
  • nie jestem nerwowa ? tylko często inni doprowadzają mnie do szału

Mam też kilka wad ale są tak małe, że nie warto o nich pisać. Nie mam nosa do ludzi, za bardzo im ufam. Nienawidzę kłamstwa i obłudy ? mam uczulenie na ludzi fałszywych. Żartobliwy horoskop negatywny dla mnie ? egocentryczny uparciuch;  upiera się zawsze i wszędzie, wszystkim chce udowadniać, że tylko on ma rację ? mówi całą prawdę o mnie.

A na koniec pochwalę się, że część zdjęć – jak choćby to w nagłówku tego wpisu są dziełem mojego syna Tomasza, którego prace można obejrzeć tu: www.szykulski.com